Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi asszisztens » Ref.: AR-0962

Pénzügyi asszisztenst keresünk magabiztos angol nyelvtudással filmjogokkal foglalkozó nemzetközi partnerünk részére Budapest belvárosába.

Feladatok:

  • Szerződések kezelése – ellenőrzés, nyomtatás, szkennelés és archiválás
  • Bejövő és kimenő számlák és banki tranzakciók kezelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a bankokkal
  • Házipénztár kezelése
  • Ügyféladatbázis frissítése
  • Riportok készítése
  • A hóvégi zárás és az évvégi auditok támogatása
  • Adhoc jelleggel a recepciós helyettesítése

Elvárások:

  • Közgazdasági vagy pénzügy-számviteli vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismerete
  • Logikus gondolkodás, jó numerikus készség
  • Precizitás, részletekrevaló odafigyelés
  • Rugalmasság
  • Jó együttműködő készség
  • Nyitott, pozitív hozzáállás
  • Stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bér
  • Cafetéria juttatások és egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Igényes munkakörnyezet Budapest belvárosában

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Egyéb leírás:

Munkaidő: 9-18 óra között