Állásajánlat » Élelmiszeripar » Élelmiszer-biztonsági mérnök, húsipari cég » Ref.: AR-1063

Élelmiszer-biztonsági mérnököt keresünk húsipari partnerünk részére Jászberénybe.

Feladatok:

  • A gyártás minőségbiztositási folyamatainak működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Alapanyagok minőségének nyomon követése
  • Késztermékek végellenőrzése
  • Új folyamatok, anyagok, termékek bevezetése
  • Minőségügyi problémák és reklamációk kezelése
  • Termékfejlesztési feladatok ellátása
  • Hatósági- és vevői auditokra való felkészülés irányítása, auditok lefolytatása, eredmények értékelése
  • Társszervezetekkel, menedzsmenttel való kapcsolattartás
  • Szükséges jogszabályok, szabványok naprakész ismerete
  • Dolgozók felkészültségének felmérése, fenntartása és fejlesztése
  • Az üzem higiéniai feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Élelmiszermérnök vagy élelmiszer-biztonsági és minőségi ellenőr
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás – napi szintű munkavégzéshez elengedhetetlen
  • HACCP rendszer ismerete
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős jogviszony próbaidővel
  • Mozgalmas, kihívást jelentő munkavégzés
  • Jó munkahelyi légkör, támogató csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye