Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi asszisztens, stream szolgáltató cég, 3. kerület » Ref.: AR-1031

Pénzügyi asszisztenst keresünk néhány éves tapasztalattal stream szolgáltató partnerünk részére a 3. kerületbe.

Feladatok:

  • A számlázással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Jelentések, riportok készítése
  • Vevői és szállítói számlák kezelése, számlakibocsátás
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel pénzügyi területen e-mailben és telefonon
  • Pénzügyi kollégák folyamatos támogatása, együttműködése
  • A nyilvántartások naprakészen tartása

Elvárások:

  • Számviteli és pénzügyi alapismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • MS Office programok (főleg Excel)
  • G-SUITE (Google Workspace)ismerete
  • MS Sharepoint ismerete
  • Gyors tanulási képesség
  • Problémamegoldó készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos vállalati háttér
  • Próbaidő után heti pár nap Home Office lehetőség
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Budapest