Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » B2B Ügyfélszolgálati munkatárs, törökbálinti ipari automatizálási vállalat » Ref.: AR-1055

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk B2B területre, törökbálinti ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Megrendelések rögzítése, visszaigazolása és folyamatos követése SAP rendszerben
  • Különböző logisztikai feladatok ellátása: szállítások, részszállítások kezelése, koordinálása
  • Árak & kedvezmények kezelése, árajánlatok készítése és követése
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, informálás rendeléseik aktuális státuszáról, a szállítási határidőkről, elérhető raktárkészletről, stb.
  • Speciális ügyletek (konszignációs raktár, keretmegrendelés) kezelése, koordinálása
  • Reklamációk adminisztrációja, kezelése társosztályokkal együttműködve
  • Vevői levelezések adminisztrálása (Zendesk)
  • Értékesítési csoport munkájának támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office és SAP ismeret
  • Angol középfokú szintű nyelvtudás
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Barátságos, nyitott, csapatjátékos személyiség
  • Önálló, proaktív, eredményszemléletű munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, Cafetéria és munkábajárási támogatás
  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • 3 év határozott idejű szerződés
  • Összetartó csapat, kellemes légkör, támogató környezet
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Nem Call-Center, vagy adatrögzítő jellegű feladatok, hanem kihívásokkal teli, dinamikus feladatkör szerteágazó feladatokkal
  • Törvényi kereteken felüli szabadság (pl. születésnapi, 35 éven aluliak plusz szabadsága)
  • Évente 5 betegnap 100%-ban való térítése

Munkavégzés helye: Törökbálint