Állásajánlat » Pénzügy » Mérlegképes könyvelő, 6. kerület » Ref.: AR-1060

Mérlegképes könyvelőt keresünk lakó- , ipari-, és vendéglátóipari ingatlanok fejlesztésével, üzemeltetésével foglalkozó, piacvezető partnerünk király utcai irodájába.

Feladatok:

  • Beérkező számlák, bizonylatok rögzítése, ellenőrzése, könyvelése
  • Banki tételek könyvelése
  • Házipénztár kezelés
  • Jóváhagyások és banki utalások előkészítése
  • Pénzügyi kimutatások elkészítésében, adatszolgáltatásokban való közreműködés
  • Egyéb, pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adóbevallások, beszámolók elkészítése
  • Éves zárás, főkönyvi könyvelés, egyeztetések

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
  • Számviteli és pénzügyi területen szerzett aktív tapasztalat
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Önállóság
  • Képes csapatban is dolgozni

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi, de mégis családias, összetartó csapat

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület