Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi vezető, nemzetközi ingatlanfejlesztő cég » Ref.: AR-1070

Pénzügyi vezetőt keresünk ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • A számviteli csapat irányítása
  • Cash flow készítés
  • Pénzügyi tervezés
  • Pénzügyi jelentések elkészítése az anyavállalat részére
  • A jogszabályoknak megfelelő számviteli nyilvántartások biztosítása, ellenőrzése
  • Havi és év végi zárások koordinálása
  • Havi és negyedéves jogi nyilatkozatok, értesítések készítése
  • A költségvetés-készítés folyamatának koordinálása és az éves/időszaki költségvetések konszolidálása
  • Költségvetések összehasonlítása és jelentése éves beszámolókkal havi és éves időszakokban
  • Banki tranzakciók/kapcsolatok nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi számviteli végzettség
  • A magyar adójogszabályok, kereskedelmi jog és egyéb törvények és rendeletek ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Ingatlanszektorban és építőipari könyvelésben szerzett tapasztalat előny
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Nemzetközi pénzügyi beszámolási tapasztalat
  • Microsoft Dynamics NAV és MS Office programokban jártas
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • BIG4 vagy hasonló cégeknél szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív munkahelyi környezet
  • Hosszú távú lehetőség egy biztos hátterű tőkeerős cégnél
  • Szimpatikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület