Állásajánlat » Pénzügy » Mérlegképes könyvelő teljes vagy részmunkaidő, nemzetközi ingatlanfejlesztő cég » Ref.: AR-0976

Könyvelőt keresünk teljes vagy részmunkaidőben nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk részére a 6. kerületbe min. társalgási szintű angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Gazdasági események könyvelése a főkönyvben, a számviteli törvény, a számviteli és adózási szabályok ill. a számviteli politikák szerint
  • Projekt könyvelés
  • Intercompany könyvelés
  • A bejövő számlák feltöltése a belső jóváhagyási rendszerbe és egyeztetés más osztályokkal
  • A főkönyvi könyvelés és a kapcsolódó elemzési nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a beszállítókkal
  • Aktív részvétel külső és belső ellenőrzésekben
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves pénzügyi zárási folyamatokban

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség előny, de nem feltétel
  • Könyvelői végzettség
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló analitikus készség
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Képes tartani a határidőket
  • Precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Ingatlankönyvelésben szerzett tapasztalat
  • IFRS tanúsítvány
  • Navision program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív munkahelyi környezet
  • Hosszú távú lehetőség egy biztos hátterű tőkeerős cégnél
  • Tréningeken, konferenciákon és képzéseken való részvételi lehetőség
  • Szimpatikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület