Állásajánlat » Pénzügy » Főkönyvelő, 14. kerület » Ref.: AR-1076

Főkönyvelőt keresünk magyar nagykereskedelmi partnerünk részére a 14. kerületbe.

Feladatok:

  • A társaság adminisztrációs rendszerének operatív irányítása, ellenőrzése (számlázás, könyvelés, pénzügy, kintlévőség kezelés, munkaügy)
  • 4 fős gazdasági csapat vezetése
  • Az üzleti folyamatoknak megfelelően a rendszer fejlesztése
  • Üzleti tervezés/elemzés, előrejelzés, terv és tény adatok összehasonlítása
  • Pénzügyi tervezésben való részvétel
  • Áru forgási sebesség gazdasági optimalizálása
  • A társaságra vonatkozó pénzügyi, számviteli, adózási jogszabályok betartása
  • Adóbevallások, éves beszámoló elkészítése
  • Helyi hatóságok előtti képviselet
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, jogásszal, rendszergazdával, bankkal, szolgáltatókkal
  • Heti- Havi jelentések készítése az ügyvezetés és a tulajdonosok felé
  • Irodavezetői feladatok ellátása

Előnyök:

  • Közgazdász végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és érvényes regisztráció
  • Legalább 5 éves gyakorlat
  • Vezetői ismeret, tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Panda program ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, problémamegoldó képesség
  • Konfliktus kezelői képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület