Állásajánlat » Logisztika » Szállítmányozási ügyintéző, 23. kerület, BILK » Ref.: AR-1084

Szállítmányozási ügyintézőt keresünk logisztikai partnerünk részére a 23. kerületbe a BILK logisztikai központba.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon, e-mailben
  • Bejövő és kimenő áru forgalmának nyomon követése
  • A partnerek szállítmányozási tevékenységének teljes körű támogatása, asszisztenciájának ellátása
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai gyakorlat a szállítmányozás területén
  • Felhasználóiszintű számítógépes ismeretek
  • Szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, biztosszakmai tudásra épülő határozott fellépés,
  • Ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség
  • Magabiztos német vagy angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképesjövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület