Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi asszisztens » Ref.: AR-0499

Ipari automatizálással foglalkozó nemzetközi vállalat részére keresünk pénzügyi asszisztens kollégát Törökbálintra.

Feladatok:

  • A könyvelés SAP ügyviteli rendszerben történő naprakész és pontos vezetésében való részvétel.
  • Havi zárások és jelentések elkészítésében való együttműködés.
  • Éves zárás elkészítésében való részvétel a magyar jogszabályi előírásoknak megfelelően.
  • Havi és időszakos adóbevallások elkészítésében való részvétel.
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, a társaság könyvvizsgálójval és a külső bérszámfejtővel.
  • Segítség az adatszolgáltatásban az adóhatóság, MNB, KSH felé.
  • Az auditok előkészítésében történő részvétel.
  • A budget készítésében való részvétel.
  • Az anyacég kontrollingjának támogatása.
  • Kintlevőségek figyelemmel kísérése, kezelése (felszólító levél készítése és kiküldése).
  • Részvétel a vevői minősítések vizsgálatában, hitelkeretek beállításának előkészítésében.
  • Bejövő számlák ellenőrzése, utalások előkészítése, beszállítói számlák kezelése.
  • A pénztár megfelelő és hiánytalan kezelése.
  • A kiadási- és bevételi pénztárbizonylatok pontos és megfelelő kezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Több éves pénzügyi vagy számviteli területen szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • SAP ügyviteli rendszer ismerete.
  • Excel kimagasló ismerete.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, biztos munkahely.
  • Kellemes munkakörnyezet.
  • Folyamatosan fejlődő és növekvő cég.
  • Versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Törökbálint