Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Office Manager, 6. kerületi kortárs művészeti múzeum » Ref.: AR-1074

Office Managert keresünk nemzetközi, kortárs művészeti kiállításokat szervező múzeum részére az Andrássy útra.

Feladatok:

  • A múzeum látogatóinak üdvözlése és fogadása
  • Bejövő telefonhívások kezelése, látogatói kérdések megválaszolása
  • Az iroda és a múzeum délelőtti nyitása ill. délutáni zárása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Irodai eljárások kialakításának és fenntartásának segítése
  • Irodaszerek és egyéb eszközök megrendelése
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Alkalmazotti beosztások készítése és frissítése
  • A havi jelenléti ívek elkészítése
  • Betegszabadságok, szabadságok nyilvántartása
  • Egyetemi gyakornokok toborzása és interjúztatása
  • Gyakornokok betanítása
  • Gyakornokokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok (munkaidő beosztás, jelenléti ívek, be- és kilépési nyilatkozat, adatok és egyéb dokumentumok nyilvántartása)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR és valamilyen irodai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás, melyet napi szinten használni is kell
  • Művészeti érdeklődés
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott, de emellett kedves, segítőkész személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes, változatos munka
  • Barátságos csapat
  • Exkluzív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület