Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Irodai asszisztens, 6. kerület » Ref.: AR-1092

Irodai asszisztenst keresünk nemzetközi ingatlan bérbeadással foglalkozó partnerünk részére az Andrássy útra.

Feladatok:

  • A vezetők naptárának, levelezésének, utazásainak és egyéb ügyeinek kezelése
  • A megbeszélések, tárgyalások szervezése
  • Szerződések kezelése és határidők figyelése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • A dokumentumok archiválása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A bejövő és kimenő hívások, e-mailek, levelek és egyéb üzenetek fogadása és továbbítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny lehet
  • Hasonló területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság
  • Segítőkész személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos csapat
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület