Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Irodai asszisztens, 6. kerület » Ref.: AR-1098

Irodai asszisztenst keresünk ingatlanfejlesztéssel foglalkozó nemzetközi partnerünk részére Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vállalat munkatársaival, ügyfeleivel és partnereivel
  • Számlákkal és pénzügyekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása: iktatás, nyilvántartások, jegyzőkönyvek vezetése
  • Beszerzések támogatása
  • Projektmenedzsment asszisztencia
  • Általános irodavezetői adminisztrációs feladatok
  • Találkozók, céges események, utazások szervezése
  • Közművekkel való kapcsolattartás
  • Nyelvi közvetítés a vállalat projektjeivel kapcsolatban

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás, melyet napi szinten írásban és szóban is tud használni
  • Minimum középfokú végzettség,felsőfokú előny lehet
  • Minimum 3 éves irodai tapasztalat
  • Magabiztos MS Excel felhasználói ismeretek
  • Magabiztos felhasználói ismeretek más Microsoft Office alkalmazásokban
  • Proaktív, pontos, precíz, önálló munka
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság

Előnyök:

  • Építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • Török nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása (képzések, tanfolyamok)
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület