Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Office Coordinator, törökbálinti automatizálási cég » Ref.: AR-2006

Office Coordinator munkatársat keresünk ipari automatizálási partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • Irodai adminisztráció, céges dokumentumok kezelése, postai levelezés koordinálása
  • Ügyfélfogadás, találkozók szervezése, teremfoglalás, kávé-tea biztosítása látogatók részére
  • Bejövő telefonok kezelése
  • Irodaszerek nyilvántartása és rendelése (pl. papír, írószerek, irodai eszközök, névjegykártyák, SMC -s ajándékok, stb.).
  • Ügyfél / partner szerződések előkészítése aláírásra, feltöltése belső rendszerbe
  • Központi e-mail címekre beérkező levelek olvasása és továbbítás a megfelelő címzettnek
  • Az irodai épület üzemeltetéssel kapcsolatos ügyintézés (pl. karbantartások, javítások leszervezése, kertészettel, takarítókkal és egyéb alvállalkozókkal kapcsolattartás, bútorok cseréje, stb.)
  • Napi működéshez szükséges feladatok elvégzése (pl. Wi-Fi kód adás, webshop adminisztráció, e-car töltő kiadása)
  • Az irodai napi működés zökkenőmentes biztosítása érdekébe ad-hoc feladatok ellátása és adminisztratív támogatás nyújtása a csapatnak
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség (előny rendezvényszervezői ismeret)
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Precíz, pontos, önálló és proaktív munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált és megoldáskereső gondolkodásmód
  • Barátságos, nyitott, megbízható, lendületes személyiség

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Barátságos, lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Juttatási csomag részeként Cafetéria, extra munkába járási támogatás és egészségügyi szűrőcsomag, betegnapok kompenzálása
  • Törvényi kereteken felüli szabadság (pl. születésnapi, 35 éven aluliak plusz szabadsága)
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Törökbálint