Állásajánlat » Ingatlan » Senior Asset Manager, Ingatlanfejlesztési és üzemeltetési terület » Ref.: AR-2009

Senior Asset Managert keresünk Budapestre a 13. kerületbe. Partnerünk Magyarország egyik vezető befektetéskezelő nemzetközi cégcsoportja, amely már 12 országban van aktívan jelen. Tevékenységünk középpontjában az ingatlanokkal fedezett banki követelések, valamint a különböző ipari, kereskedelmi, szolgáltatói és lakáscélú ingatlanok megvásárlását, fejlesztését, üzemeltetését és értékesítését magában foglaló vagyonkezelés áll.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás a nemzetközi piacokon
  • Rövid és hosszú távú vagyonkezelési stratégia kidolgozása a helyi budapesti központtal és/vagy külföldi csapatokkal együttműködve
  • A vagyonkezelők, ingatlankezelő partnerek, létesítménygazdálkodási partnerek, egyéb partnerek és a Cégcsoport piacain érdekelt felek rendszeres koordinálása és ellenőrzése
  • Részvétel az ingatlanok éves költségvetésének kidolgozásában és kezelésében
  • A havi bevételek és költségek nyomonkövetését, költségvetéshez való viszonyítása
  • Bérleti stratégiák kidolgozása, a bérleti folyamat nyomonkövetése és a bérleti KPI-k jóváhagyása
  • Bejövő számlák kezelése, jóváhagyása
  • Részvétel a bérlőkkel, vállalkozókkal és külső felekkel folytatott tárgyalási folyamatban
  • Piaci jelentések fogadása vagy elkészítése
  • Jelentések készítése a kijelölt portfólióról, adatkezelés

Elvárások:

  • Erős prezentációs, kommunikációs és tárgyalási készségek szóban és írásban
  • Képes vagy a nemzetközi csapatokkal való együttműködésre és saját feladataid önálló végzésére
  • Lelkes vagy és proaktív, emellett képes az önálló kezdeményezésre, valamint a csapatmunkára is
  • Precíz vagy és alapos, képes vagy az információk világos bemutatására szóban és írásban
  • Nem okoznak gondot a rendszeres belföldi vagy akár külföldi utazások
  • Jól megérted a bérlői keresletet és teljesítményt
  • Pénzügyi, elemzői és modellezési készségekkel rendelkezel
  • Jó csapatjátékos vagy
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Támogató, barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
  • Stabil cégnél dolgozhatsz, kiszámítható, törzsidős munkarendben (h-cs.: 9-16 óra, p.: 9-15 óra).
  • Színvonalas képzésekkel biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésed (angolnyelv-tanfolyam, Excel tanfolyam, workshopok).
  • A biztos alapok megszerzése után lehetőséget adunk a fejlődésedhez, előrelépésedhez.
  • Változatos ingatlanportfóliónknak köszönhetően széleskörű tapasztalatot szerezhetsz.
  • Lojalitásalapú egészségbiztosítási csomagot nyújtunk a munkavállalóink számára.
  • Könnyen megközelíthető, modern irodaépületben dolgozhatsz, ingyenes parkolási lehetőséggel.
  • Népszerű és változatos céges programokon vehetsz részt (sportnapok, kulturális programok, jótékonysági rendezvények, családi napok).
  • Fontos számunkra dolgozóink egészsége, amelyet rendszeres gyümölcsnappal, étkezési kedvezménnyel és ingyenes konditerembérlettel támogatunk.

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület