Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki szaktanácsadó mérnök, törökbálinti automatizálási cég » Ref.: AR-1035

Műszaki szaktanácsadó mérnököt keresünk piacvezető ipari automatizálási partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • Külső és belső vevőktől (értékesítő kollégáktól, ügyfélszolgálattól, stb.) elektronikusan, telefonon, személyesen, stb. érkező megkeresések fogadása, műszakilag megoldása és kidolgozása
  • Műszaki dokumentációk (rajzok, elemlisták, stb.) készítése
  • Részvétel vevőknél helyszíni feladatfelmérések végrehajtásában, melyek során problémamegoldó, műszaki megoldások javaslása
  • Reklamációk kivizsgálása, feldolgozása és műszaki megoldására javaslat tevése
  • Ipari ügyfelek számára történő értékesítés támogatása az értékesítő csoporttal
  • Közreműködés belső projektekben, úgymint műszaki és egyéb dokumentációk fordításában, lektorálásában, bemutató eszközök építésében
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Ügyfelektől beérkezett piaci információk / igények / specifikációk elemzése
  • A termékportfólió elemzése az újdonságok folyamatos nyomon követése Műszaki tanácsadás, ajánlatok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 év tapasztalat
  • Komplex gondolkodásmód, projekt szemlélet
  • Fejlett problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, proaktív, eredményszemléletű munkavégzés

Előnyök:

  • Mechatronikai vagy gépész végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Változatos és kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos, lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
  • Havi 8 nap Home Office lehetőség
  • Juttatási csomag részeként Cafetéria, munkába járási támogatás és egészségügyi szűrőcsomag
  • Törvényi kereteken felüli szabadság (pl. születésnapi, 35 éven aluliak plusz szabadsága)

Munkavégzés helye: Törökbálint