Állásajánlat » Vendéglátás » Kávézó üzletvezető » Ref.: AR-2001

Kávézó üzletvezetőt keresünk angol nyelvtudással japán kávézólánc újonnan nyíló első üzletébe Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Az új brand és a hozzá kapcsolodó üzletpolitika megismerése
  • Kávézó hatékony vezetése
  • Vendégek magas szinvonalú kiszolgálása
  • Munkatársak betanítása
  • Nyitási és zárási feladatok
  • Leltári és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Előírások betartása

Elvárások:

  • Kávézóban szerzett vezetői tapasztalat
  • Barista tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Minimum középfokú végzettség
  • Határozott, de kedves személyiség
  • Szívesen fejleszti magát és tanul új dolgokat a szakmájában

Előnyök:

  • Egyéb nyelvek ismerete előny lehet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási lehetőség
  • Külföldi lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Egyéb leírás:

  • Mivel hazánkban egy teljesen új brandről van szó, a betanítást a cég biztosítja.