Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi asszisztens, filmes berendező cég » Ref.: AR-1099

Pénzügyi asszisztenst keresünk filmes díszletezéssel, filmes berendezéssel foglalkozó partnerünk pénzügyi csapatába a 14. kerületbe.

Feladatok:

  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Könyvelés támogatása
  • Szállító és vevőszámlák kezelése
  • Bérszámfejtés támogatása (szükséges dokumentumok összegyűjtése, kiküldése, ellenőrzése és archiválása)
  • Pénzügyi vezető és irodavezető munkájának adhoc támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, segítőkész, kedves személyiség
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos, összetartó csapat
  • Érdekes, változatos munka
  • Tanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület