Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelőiroda vezető » Ref.: AR-0633

Széleskörű számviteli szolgáltatásokkal foglalkozó nemzetközi cég magyarországi képviseletébe keresünk könyvelőiroda vezetőt.

Feladatok:

  • Az ágazat tevékenységeinek koordinálása
  • A helyi számviteli és adó előírások betartásának ellenőrzése
  • Ügyfelek számára nyújtott szolgáltatások ellátásának koordinálása
  • Az iroda pénzügyi költségvetésének előkészítése
  • Éves kereskedelmi terv elkészítése
  • Jelentések elkészítése az igazgatóság részére
  • A magyarországi ügyfélkör bővítése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági diploma
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Helyi adó és számviteli jogszabályok alapos ismerete
  • Helyi és IFRS sztenderdek szerinti jelentések összeállításában szerzett tapasztalat
  • Ingatlan ágazat alapos ismerete
  • Vezetői készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai tréningek biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest