Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő » Ref.: AR-0498

Külföldi tulajdonú, ingatlan gazdálkodással foglalkozó partnerünk belvárosi irodájába keresünk könyvelő kollégát.

Feladatok:

  • A cégcsoport teljes körű könyvelésének ellátása
  • Pénzügyekkel kapcsolatos feladatok intézése, banki ügyintézés, bérszámfejtés, követelések és kötelezettségek számon tartása, számlázás, hitelügyintézés
  • Adóbevallások elkészítése, beküldése az adóhivatal felé
  • Év végi zárások elkészítésében és pénzügyi auditban való közreműködés
  • Adóellenőrzések során való közreműködés
  • Adóügyi jogszabályok változásainak folyamatos követése
  • Havi pénzügyi jelentések elkészítése és átadása a Pénzügyi Kontroller részére, valamint eseti jelentések elkészítése befektetők, bankok, illetve a menedzsment számára

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • 3-5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat

Előnyök:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Tapasztalat Navision program használatában

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest