Állásajánlat » Pénzügy » Gazdasági vezető, Gödöllő » Ref.: AR-1083

Gazdasági vezetőt keresünk több mezőgazdasági egyetem gyakorlati oktatását ill. K+F tevékenységét összefogó alapítvány élére Gödöllőre.

Feladatok:

  • Részt vesz a vállalat stratégiai és üzleti tervezésében
  • A pénzügy, kontrolling és a belső könyvelés irányítása
  • A HR és az IT csapat irányítása
  • Kapcsolattartás a külső könyvelővel
  • Kapcsolattartás a jogásszal
  • Adatszolgáltatás a tulajdonos és az egyetemek részére
  • Pénzügyi beszámoló elkészítése
  • Tevékeny részvétel a könyvvizsgálatban
  • Alkalmanként meglátogatja a keszthelyi és kaposvári tangazdaságokat

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett többéves gazdasági / pénzügyi vezető tapasztalat
  • Előny mezőgazdasági cégnél szerzett gazdasági vagy pénzügyi vezető tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú lehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye