Állásajánlat » Ingatlan » Senior Technical Manager, épületvillamossági terület » Ref.: AR-2008

Senior Technical Menedzsert keresünk irodák, hotelek villamosipari kivitelezéseinek koordinálására Budapestre a 13. kerületbe. Partnerünk Magyarország egyik vezető befektetéskezelő nemzetközi cégcsoportja, amely már 12 országban van aktívan jelen. Tevékenységünk középpontjában az ingatlanokkal fedezett banki követelések, valamint a különböző ipari, kereskedelmi, szolgáltatói és lakáscélú ingatlanok megvásárlását, fejlesztését, üzemeltetését és értékesítését magában foglaló vagyonkezelés áll.

Feladatok:

  • Részvétel az SPV-k és ingatlanok éves költségvetésének kidolgozásában az építési, felújítási, fit-out és Capex projektek tekintetében
  • Az építési, felújítási, fit-out és CapEx projektek irányítása
  • A műszaki átvilágítás kidolgozása, a műszaki átvilágítási jelentés áttekintése
  • A potenciális tranzakciós projektek műszaki szempont szerinti értékelése, műszaki riportok/jelentések készítését, valamint tanácsadást és részvételt a tárgyalásokon
  • Szolgáltatói szerződések műszaki szempontú monitoringja, új szolgáltatók bevonása, tenderek lefolytatása, tárgyalásokon való részvétel
  • Az épületinfrastruktúra biztonságos és jó működésének fenntartása, energiahatékonyság növelésével kapcsolatos tanácsadás
  • Hosszú távú stratégiai karbantartások tervezése és megvalósítása
  • A kiadások és költségtervek összevetése és ellenőrzése és a költséghatékonyság biztosítása
  • Adatbázisok építése, elemzése, jelentések/riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum alapszakos villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel, mesterfokozat előnyt jelent
  • Hasonló pozícióban legalább 5 év releváns tapasztalatot szereztél
  • Van hotelekkel, irodaházakkal, fit-out munkákkal kapcsolatos tervezési tapasztalatod
  • Magas szinten használod az AutoCAD-et és az Excelt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel mind szóban, mind írásban
  • Erős prezentációs, kommunikációs és tárgyalási készségekkel bírsz szóban és írásban egyaránt
  • Van építkezéseken szerzett tapasztalatod
  • Képes vagy a nemzetközi csapatokkal való együttműködésre és saját feladataid önálló végzésére
  • Nem okoz gondot összeszedett és alapos jelentéseket készíteni
  • Lelkes vagy és proaktív, valamint képes vagy az önálló kezdeményezésre
  • Jó csapatjátékos vagy
  • Nem okoz gondot a rendszeres belföldi vagy akár külföldi utazás
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Támogató, barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
  • Stabil cégnél dolgozhatsz, kiszámítható, törzsidős munkarendben (h-cs.: 9-16 óra, p.: 9-15 óra).
  • Színvonalas képzésekkel biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésed (angolnyelv-tanfolyam, Excel tanfolyam, workshopok).
  • A biztos alapok megszerzése után lehetőséget adunk a fejlődésedhez, előrelépésedhez.
  • Lojalitásalapú egészségbiztosítási csomagot nyújtunk a munkavállalóink számára.
  • Változatos ingatlanportfóliónknak köszönhetően széleskörű tapasztalatot szerezhetsz.
  • Könnyen megközelíthető, modern irodaépületben dolgozhatsz, ingyenes parkolási lehetőséggel.
  • Népszerű és változatos céges programokon vehetsz részt (sportnapok, kulturális programok, jótékonysági rendezvények, családi napok).
  • Fontos számunkra dolgozóink egészsége, amelyet ingyenes konditerembérlettel, étkezési kedvezménnyel és rendszeres gyümölcsnappal támogatunk.

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület