Állásajánlat » Logisztika » Raktáros, Műszakvezető, Csepel » Ref.: AR-1054

Raktáros / műszakvezető munkatársat keresünk acélkereskedelmi partnerünk csepeli telephelyére, két műszakba.

Feladatok:

  • A raktárvezető támogatása a napi feladatok lebonyolításában
  • Feladatok megszervezése
  • 5-6 raktáros koordinálása
  • A raktár készlet folyamatos nyomonkövetése és karbantartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Megfelelő raktárvezetési és vagy műszakvezetői tapasztalat esetén alapfokú végzettséggel is ellátható a pozíció
  • Raktározásban, raktárvezetésben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Két műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások

Munkavégzés helye: Budapest