Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Trader » Ref.: AR-0608

Nemzetközi kereskedőház magyar központjába Trader/Country manager munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnercégekkel Magyarországon és külföldön
  • Új üzletek felkutatása hazai és nemzetközi szinten
  • Tárgyalások lebonyolítása hazai és külföldi partnerekkel
  • Riportok és statisztikák elkészítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Nemzetközi kereskedelmi tapasztalat
  • Átfogó pénzügyi és kereskedelmi ismeret
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Jogosítány és vezetési gyakorlat
  • Nagyfokú mobilitás, lendületes személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Kiváló karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest