Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Külkereskedelmi munkatárs » Ref.: AR-0949

Külkereskedelmi munkatársat keresünk vívófelszerelések forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére magabiztos angol nyelvtudással Budapestre a 13. kerületbe.

Feladatok:

  • Vásárlói emailek/megkeresések kezelése angol nyelven
  • Kapcsolattartás a külföldi vásárlókkal
  • Megrendelések kezelése, követése, vevői reklamációk kezelése
  • Árajánlat készítés
  • Fuvarkalkuláció, szervezés, előkészítés
  • Proforma számlák elkészítése
  • Export számlák elkészítése
  • Fuvarlevelek elkészítése
  • Vásárlói tájékoztatás
  • Szállítmányok nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása (pl. EKAER szám igénylés)
  • Partneregyenlegek vezetése, lejárt számlák figyelése, kezelése
  • Szállítmányozással kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Szoros együttműködés a gyártókkal és a raktárosokkal
  • Jövőben esetleg egyéb ad hoc projekt színtű feladatok menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns tapasztalat kereskedelmi vagy külkereskedelmi munkatársi vagy hasonló pozícióban
  • Angol nyelvismeret (erős középfok, felsőfok előny, tárgyalási szint)
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (Office programok, levelező)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Nagyfokú precizitás, gyorsaság
  • Vevőorientált hozzáállás
  • Gyors tanulási készség

Előnyök:

  • Nemzetközi kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv (elsősorban spanyol)
  • Informatikai érzék weblap, webshop kezeléséhez
  • SAP Business One ismerete
  • Technikai sportok szeretete, esetleg sportolói múlt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Hosszú távú lehetőség
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület