Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Termékmenedzser » Ref.: AR-0553

Hazai tulajdonban lévő, rendszerintegrációs partnerünk részére keresünk termékmenedzser pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • IT szolgáltatások termékmenedzselésének ellátása
  • Termékbevezetési projektek vezetése
  • Termék üzleti tervek készítése (piacelemzés, termékstratégia, folyamatok kialakítása, értékesítési stratégia, marketingstratégia stb.)
  • Pénzügyi modellezés
  • Termékbevételek és költségek monitoringja
  • Termékéletciklus-menedzsment (termékbevezetéstől a termékkivonásig)
  • Termék-akciótervek kialakítása
  • Értékesítéstámogatás (pl. direkt értékesítés, sales kit összeállítása), célcsoporttal való aktív kapcsolat
  • Éves bevételi- és költségterv kezelése
  • Kapcsolattartás a belső szervezettel (vezetői és szakmai szinten egyaránt)
  • Alvállalkozói kapcsolattartás
  • Belső tréningek tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Marketinges szakmai ismeretek
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves termékmenedzsment tapasztalat
  • Banki, telekommunikációs vagy IT szolgáltatásfejlesztési tapasztalat
  • Projektmenedzsment módszertani elemek ismerete
  • Proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Marketinges/közgazdasági végzettség
  • Piacra vitt termék/szolgáltatás, referenciák
  • MS Project ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest