Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Senior beszerző » Ref.: AR-0758

Senior beszerzőt keresünk táplálékkiegészítők kis- és nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk részére tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Meglévő bel- és külföldi gyártókkal való kapcsolattartás
  • Új bel- és külföldi gyártók felkutatása a termékfejlesztési stratégiának megfelelően
  • Új üzleti lehetőségekhez kapcsolódó beszerzési folyamatok megtervezése, irányítása: tenderezések kivitelezése, feltételek újratárgyalása, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, szerződések megkötése
  • Partnerek látogatása kb. negyedévente
  • Készletkezelés
  • Valamennyi ügyfél-igény pontos kezelése (kérések, adatszolgáltatási igények)
  • Riportok, jelentések, statisztikák elkészítése a tulajdonosok részére
  • Piackutatás elvégzése
  • Részvétel a heti meetingeken

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Releváns vezetői tapasztalat
  • Táplálékkiegészítők, vitaminok, biotermékek piacának alapos ismerete
  • Külkereskedelmi szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Határozott fellépés
  • Proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest