Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales manager mérnöki területen » Ref.: AR-0615

Kutatással, fejlesztéssel valamint speciális mérőberendezések tervezésével és gyártásával, foglalkozó partnerünk részére SALES MANAGER munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Termékek specifikálása, a termékötlet részletes kidolgozása a vevővel közösen
  • Ügyfélkapcsolatok építése és fejlesztése (főleg külföldön, világszerte)
  • Kapcsolattartás a meglévő üzleti partnerekkel
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, potenciális vevők keresése
  • Innovatív fejlesztések lehetőségének megvizsgálása, a piaci igény felmérése
  • Árajánlatok elkészítése
  • Értékesítési volumen növelése
  • Értékesítési terv megvalósítása

Elvárások:

  • Min. 3 év sales manageri tapasztalat műszaki területen
  • Mechatronikai mérnök/ gépészmérnök / villamosmérnök / fizikus felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Nemzetközi kereskedelmi tapasztalat
  • Kínai nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest