Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Regionális műszaki üzletfejlesztő, Békés-, Hajdú-Bihar- és Szabolcs-Szatmár » Ref.: AR-0977

Regionális műszaki üzletfejlesztő munkatársat keresünk ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére a cég Békés-, Hajdú-Bihar- és Szabolcs-Szatmár megyei partnerkapcsolatainak a menedzselésére.

Feladatok:

  • Végfelhasználó és kiemelt disztribútor partnerekkel való kapcsolattartás, ügyfélkapcsolatok ápolása, fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése
  • A partnerek látogatása, operatív kereskedelmi és műszaki támogatás, problémamegoldás
  • Forgalom növelése, stratégia kidolgozása és követése
  • Piaci információk gyűjtése és ezek elemzése
  • Rendszeres ügyfél látogatás Békés-, Hajdú-Bihar- és Szabolcs-Szatmár megyékben
  • Havonta egyszer utazás Budapestre és Törökbálintra

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség, pneumatika ismeret előny)
  • Erős hunter sales beállítottság és tapasztalat
  • Hasonló (B2B) munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Komplex gondolkodásmód, projekt szemlélet
  • Proaktivitás
  • Fejlett problémamegoldó- és kiváló prezentációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban is mindennapi munkavégzésre alkalmas

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Céges laptop és telefon
  • Kötetlen munkaidő
  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű piacvezető cég
  • Változatos és kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Nemzetközi környezet, nemzetközi munkacsoportok munkájában való részvétel
  • Rendszeres angol nyelv használati- és fejlesztési lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye