Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Páciens koordinátor, recepciós » Ref.: AR-0609

Budai szemészeti központba páciens koordinátor/recepciós munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Telefonos és személyes érdeklődők fogadása, tájékoztatása, időpontok egyeztetése
  • Online betegfelvételi és nyilvántartó rendszer kezelése
  • Vizsgálatok és műtéti időpontok ütemezése a páciensekkel és orvosokkal egyeztetve
  • Számlák kiállítása és kezelése
  • Nap végén pénzforgalmi zárás elvégzése
  • Részletfizetési igény esetén előzetes hiteligénylés elvégzése (oktatást a cég biztosít)

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat vagy elhivatottság
  • Jó kommunikációs képesség, udvarias és kedves személyiség
  • Tanulási vágy

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatkör
  • Céges oktatás

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

Munkaidő: hétköznapokon 8-tól 16-ig, vagy 10-től 18-ig