Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Külkereskedő német nyelvtudással » Ref.: AR-0531

Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó partnerünk részére keresünk német nyelvtudású külkereskedőt.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Folyamatos, személyes kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Piaci részesedés növelése
  • Marketing-tevékenységek megszervezése
  • Partnerek támogatása telefonon és e-mailen keresztül a magyarországi munkavégzés során

Elvárások:

  • Aktív, tárgyalóképes német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Előnyök:

  • Sportolói múlt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Gyakori külföldi kiküldetés

Munkavégzés helye: Budapest