Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Key account manager - háztartási elektronika » Ref.: AR-0530

Elismert elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk Key Account Managert.

Feladatok:

  • Vevőkkel, hipermarketekkel való kapcsolattartás
  • Tárgyalásokon való részvétel (mennyiségek, árak tekintetében)
  • Megrendelések teljesítésében való közreműködés
  • Értékesítési folyamat nyomon követése
  • Értékesítési volumen növelése

Elvárások:

  • Hipermarketek részére történő értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Háztartási elektronikai termékek ismerete
  • Jogosítvány
  • Megbízható, önálló személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Sóskút