Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » IT Sales Manager » Ref.: AR-0970

Stabil hátterű, az IT piac egyik kiemelt szereplője részére IT SALES MANAGER munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek kezelése
  • Új ügyfelek felkutatása, üzletfejlesztés
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása
  • Projektek támogatása
  • Piaci viszonyok folyamatos nyomon követése, riportok készítése közvetlen vezető felé
  • A fejlesztői csapat kollégáival történő napi kapcsolattartás
  • Ügyfélkezelési rendszer használata és naprakész vezetése
  • Kiállításokon szakmai rendezvényeken, továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Folyamatos fejlődésrevaló igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + jutalék
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Professzionális szakmai ügyfélkiszolgálás
  • Inspiratív irodai környezet (igény esetén home office-szal)

Munkavégzés helye: Budapest