Állásajánlat » Élelmiszeripar » Húsipari élelmiszermérnök » Ref.: AR-0720

Élelmiszermérnököt keresünk húsipari partnerünk részére Jászberénybe.

Feladatok:

  • Vágási, gyártási programokban való aktív részvétel
  • Meglévő technológiai folyamatok irányítása, követése, fejlesztése
  • Közvetlenül és közvetetten a beosztott munkavállalókkal napi kapcsolattartás
  • Gyártási tervek maradéktalan végrehajtása, hatékony költséggazdálkodás mellett
  • Az üzemre vonatkozó élelmiszer-biztonsági, minőségbiztosítási, higiéniai munkavédelmi előírások betartása
  • A kiépített élelmiszerbiztonsági rendszer ellenőrzése, karbantartása, fejlesztése
  • Az élelmiszerbiztonsági rendszer előírásainak betartatása
  • A minőség ellenőrzési tevékenység felügyelete, irányítása
  • Reklamációk kivizsgálása, javító intézkedések kidolgozása
  • Az üzem felkészítése a vevői és hatósági fenntartása
  • A dolgozók rendszeres oktatása
  • Kapcsolattartás a szakhatósággal
  • Élelmiszergyártást, forgalmazást érintő jogszabályok figyelemmel kísérése, a menedzsment és a dolgozók tájékoztatása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • HACCP, élelmiszer-biztonsági rendszerek ismerete
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Pozitív kitartó hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, biztos munkahely
  • Hosszútávú fejlődési-és karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Jászberény