Állásajánlat » Élelmiszeripar » Üzemvezető, gyümölcslé gyártás » Ref.: AR-1068

Üzemvezetőt keresünk gyümölcs- és zöldségitalok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk szécsényi üzemébe.

Feladatok:

  • Felügyeli és irányítja az üzem által végzett termelési tevékenységeket (gyártás, tesztelés, minőség-ellenőrzés (HACCP/FSSC), csomagolás, szállítás) az optimális költségszint betartása és a vevői igények hatékony kielégítése érdekében.
  • Támogatja a gyártáshoz kapcsolódó fő- és alapanyagok szükséglettervezését, beszerzését. Támogatja a beszállítók minősítését és részt vesz a velük folytatott tárgyalásokon, valamint a szerződések megkötésében.
  • Ütemezi a termeléshez / gyártáshoz kapcsolódó folyamatokat az erőforrás szükséglet és kapacitásigények figyelembevételével.
  • Gondoskodik a beosztott munkatársak irányításáról, támogatásáról, motiválásáról és fejlődéséről, valamint hatékony szervezet kialakításáról. Munkáltatói kérdésekben döntési jogot gyakorol az irányítása alatt álló szervezeti egységek vezetőivel kapcsolatban.
  • Feladata a kvantitatív és kvalitatív emberi erőforrás tervezés – azaz meghatározása annak, hogy mennyi és milyen összetételű munkaerőre van szükségre, majd a keresési és kiválasztási stratégia kialakítása, annak operatív vezetése.
  • Gondoskodik gyártás felügyeletéről, a termelés folyamatosságáról, az igényelt mennyiség legyártásáról és határidőre történő szállításáról a vevők elégedettsége érdekében. Gondoskodik a munkafegyelmi és a munkabiztonsági előírások betartatásáról.
  • Rendszeresen ellenőrzi a felügyelete alá tartozó termelőeszközök rendeltetésszerű használatát, részt vesz azok üzembiztonságának folyamatos fenntartásában.  Felel a munkavédelemért és a munkaterület rendjének, tisztaságának felügyeletéért.
  • Az előírt munka- és tűzvédelmi szabályok és rendszer kiépítésében való aktív részvétel. Az előírások betartása és betartatása a beosztottakkal.
  • Termékfejlesztésekben való szakmai részvétel
  • Belföldi- és nemzetközi auditokon való szakmai vezetés, az auditokra való felkészülés és a beosztottak felkészítésének koordinálása.

Elvárások:

  • Élelmiszeripari vagy más releváns területen szerzett végzettség
  • Gyártóüzemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Műszaki ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Vállalatirányítási rendszer tapasztalat
  • Proaktív személyiség
  • Analitikus szemléletmód
  • Jó hibaelemző képesség
  • Vezetői humán kompetenciák

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati telefon
  • Bejelentett főállású munkaviszony
  • Családias munkahelyi légkör
  • Utazási költségtérítés
  • Szükség esetén lakhatásban tudnak segíteni
  • Folyamatosan növekvő márka építésében való részvétel
  • Innovatív megoldások kialakításában, kivitelezésében való részvétel
  • Hazai és nemzetközi szinten elismert és díjnyertes termékek kialakítása

Munkavégzés helye: Szécsény