Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Business Developer, műszaki értékesítő » Ref.: AR-0645

Business Developer (műszaki értékesítő) munkatársat keresünk ipari automatizálással foglalkozó nemzetközi vállalat részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • Új üzleti partnerek felkutatása, az üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, árajánlatok készítése, szerződések előkészítése
  • Piaci ismeretek, céginformációk begyűjtése, rendszerezése, dokumentálása, feldolgozása, folyamatos aktualizálása
  • Vevői szükségletek, piaci trendek, versenytársak aktivitása, általános céginformációk figyelése
  • A vevőlátogatások önálló összeállítása, megtervezése, megszervezése, lebonyolítása, és a munkáltató utasításainak megfelelő módon és határidőben történő tájékoztatás adása
  • Kintlévőségekkel kapcsolatban a vevőkkel való egyeztetés
  • Meglévő ügyfelek támogatása és kiszolgálása, adataik folyamatos karbantartása, szükség esetén aktualizálása
  • Ügyfél-reklamációk megfelelő módon, határidőben történő kezelése
  • Vevők és kollégák igény szerinti támogatása információkkal, folyamatos együttműködés a vevőkkel és a kollégákkal

Elvárások:

  • Néhány éves releváns tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés vagy képzettség
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált gondolkodás

Előnyök:

  • Gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Céges autó
  • Év végi bónusz

Munkavégzés helye: Pest és Nógrád megye