Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Termelési asszisztens » Ref.: AR-1092

Termelési asszisztenst keresünk húsipari partnerünk részére Jászberénybe.

Feladatok:

  • Gyártási dokumentumok kezelése
  • Termelés vezető munkájának támogatása
  • Részlegek közötti kapcsolattartás
  • Termelési folyamatok és adatok adminisztálása
  • Riportok, jelentések elkészítése
  • Auditok támogatása
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség

Amit kínálunk:

  • Stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős jogviszony próbaidővel
  • Mozgalmas, kihívást jelentő munkavégzés
  • Jó munkahelyi légkör, támogató csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye