Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Üzletfejlesztési munkatárs, ingatlanfejlesztési terület » Ref.: AR-0975

Üzletfejlesztési munkatársat keresünk exkluzív nagyberuházásokkal foglalkozó nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk részére Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Új építési lehetőségek (telkek, ingatlanok) felkutatása Magyarországon exkluzív nagyméretű lakóingatlan projektek megvalósítása céljából
  • Az akvizíció átvilágítása, ingatlanok elemzésének elkészítése
  • Megvalósíthatósági tanulmányok, pénzügyi elemzések ill. egyéb a projekt szempontjából szükséges elemzés elkészítése
  • A projektlehetőségek prezentálása a tulajdonosok részére
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, kormányzati szervekkel ill. önkormányzatokkal
  • Engedélyek megszerzése
  • Kapcsolati tőke gyarapítása
  • Piaci folyamatok, trendek, jogszabályi változások követése

Elvárások:

  • Lakóingatlanpiacon szerzett üzletfejlesztési tapasztalat
  • Ingatlanpiaci végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős pénzügyi modellezési ismeretek, beleértve a cash flow elemzést
  • Hatékony interperszonális készségek
  • Erős számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Képes odafigyelni a részletekre
  • Jó elemző és tárgyalási készség
  • Meggyőző, határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és jutalék
  • Hosszú távú lehetőség egy tőkeerős cégnél
  • Exkluzív munkakörnyezet Budapest szívében
  • Barátságos munkatársak

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület