Állásajánlat » Felsővezetés » Üzletfejlesztési igazgató » Ref.: AR-0665

Üzletfejlesztési igazgatót keresünk pest megyei logisztikai központ részére.

Feladatok:

  • Üzleti stratégia megtervezése és megvalósítása
  • Fejlesztési terv készítése
  • Komplex pénzügyi tervezés
  • Cégvezetői feladatok ellátása ügyvezető mellett
  • A vállalat versenyképességének növelése

Elvárások:

  • Ipari ingatlanok üzemeltetésben, fejlesztésben, illetve értékesítésben szerzett min. 10 éves tapasztalat
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Minimum 3 éves ügyvezetői illetve cégvezetői tapasztalat
  • Mérnök vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Szakmai magabiztosság és elhivatottság
  • Proaktív és sikerorientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Prémium
  • Szakmai kihívás
  • Karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye