Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Üzemvezető » Ref.: AR-0503

1989-ben alapított magyar tulajdonban lévő vállalat Dunakeszin lévő telephelyére keres munkatársat üzemvezető/termelésvezető pozícióba.

Feladatok:

  • A cég gyártási folyamatának ellenőrzése, irányítása
  • Raktár és készletgazdálkodás management koordináció és tervezés
  • Közvetlen riportolás a tulajdonosnak
  • Termelési volumen növelése

Elvárások:

  • Vezető pozícióban töltött minimum 5 éves tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Teljesítmény valamint eredmény orientált gondolkodás
  • Nagy munkabírás
  • Lojalitás

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Dunakeszi