Állásajánlat » Ügyfélszolgálat / Recepció » Ügyfélszolgálati munkatárs - műszaki terület » Ref.: AR-0552

Ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére keresünk ügyfélszolgálati munkatársat Törökbálintra.

Feladatok:

  • A munkáltató ügyfeleinek megfelelő kiszolgálása
  • Műszaki, adminisztratív és kereskedelmi támogatás nyújtása a vevők és a kollégák részére
  • Ajánlatkérések, ajánlatok, minta igények, megrendelések, kiszállítások és reklamációk követése, kezelése
  • Számlák elkészítése
  • A vevőkkel kapcsolatos különféle események, kiállítások, bemutatók, vásárok támogatása, szükség esetén a helyszínen is
  • Értékesítés elősegítése: az üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatépítés, árajánlatok készítése, megrendelések kezelése, a megkötött szerződésekben vállalt feladatok ellátása
  • Piaci ismeretek, céginformációk begyűjtése, rendszerezése, dokumentálása, feldolgozása
  • A vevői alapadatok megfelelő kezelése, rendszeres és pontos karbantartása
  • A kitűzött tervek, célok elérésének érdekében aktív közreműködés, valamint a munkáltató részére
  • Javaslattétel a célok, tervek teljesítésével kapcsolatban

Elvárások:

  • Min. 1-2 év ügyfélszolgálati/értékesítési tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált hozzáállás, kiváló problémamegoldó készség
  • SAP ismeret
  • Műszaki végzettség, vagy műszaki ügyfélszolgálati/értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű cég
  • Szakmai előmenetel, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye