Állásajánlat » Egyéb » Textiltervező » Ref.: AR-0702

Textiltervezőt keresünk budapesti megbízónk részére angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Textiltervek elkészítése a megrendelő igénye szerint
  • Textilipari kutatások támogatása
  • Koncepciók vizualizálása CAD segítségével
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (tervezők, sales, marketing, gyártás)
  • Külföldi utazások tárgyalások, egyeztetések lebonyolítására
  • Részvétel a termékek tesztelésében és a minőségbiztosításban

Elvárások:

  • Textiltervező vagy hasonló releváns végzettség
  • Angol nyelv ismerete
  • MS Office és tervező programok ismerete
  • Naprakész a textil- és divatipari trendekben
  • Ismeri a korszerű textilgyártási folyamatokat
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest