Állásajánlat » Informatika » Szoftverfejlesztő, Microsoft .NET » Ref.: AR-0632

Szoftverfejlesztő (Microsoft .NET) munkatársat keresünk hazai rendszerintegrátor partnerünk részére Szegedre.

Feladatok:

Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés C# nyelven

• Részvétel a meglévő alkalmazások tovább fejlesztésében

• Részmunkák definíciója, implementálása

• Fejlesztések tesztelésében való részvétel

• Fejlesztői dokumentációk készítése

Elvárások:

• C# nyelv és .NET Framework fejlesztési gyakorlat

• WCF vagy MVC gyakorlat

• TFS alapszintű ismerete

• Alapvető adatbázis és SQL ismeretek

• Jó analitikus és problémamegoldó képesség

• Önálló munkavégzés

• Problémamegoldó készség

• Terhelhetőség, proaktivitás és precízség

• Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés

• Jó kommunikációs és együttműködő készség

• Minimum 3 év igazolt szakmai tapasztalat

Előnyök:

• jQuery, Kinetic, TypeScript, Knockout ismeret

• Xamarin fejlesztési tapasztalatok

• Mobil platform ismeret

• SaaS módszer ismerete

• SQL mély ismerete

• Oracle ismeretek

• Agilis fejlesztési módszertani ismeretek (KANBAN, SCRUM)

• Automatikus tesztrendszerek használatával kapcsolatos tapasztalatok

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem

• Szakmai és egzisztenciális fejlődés

• Változatos fejlesztési feladatok

• Konstruktív, innovatív csapat

Munkavégzés helye: Szeged