Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Szerviztechnikus, erősáramú villanyszerelő, Solar vállalat, Alsónémedi » Ref.: AR-1027

Szerviztechnikust, erősáramú villanyszerelőt keresünk naperőművek telepítésével és karbantartásával foglalkozó dinamikusan fejlődő partnerünk részére Alsónémedibe.

Feladatok:

  • Együttműködés a naperőművek napi karbantartásáért felelős szerviz csapattal
  • Inverterek szerelése és karbantartása
  • Naperőművek elektromos KIF hálózati rendszereinek karbantartása
  • Egyéb villanyszerelői feladatok
  • Erősáramú, gyengeáramú szerelés
  • Hibakeresés, kalibrálás

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Erősáramú munkatapasztalat
  • Inverter szerelési tapasztalat
  • Megújuló energetika iránti érdeklődés
  • Fejlődési vágy
  • Erős műszaki affinitás
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Önálló munkavégzési képesség

Előnyök:

  • Épületgépészeti szerelésben, illetve automatizálási rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Inverterek, solar rendszerek ismerete
  • Alapszintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Piacképes bérezés
  • Mobiltelefon korlátlan (internet)használattal, laptop
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, támogatott képzések
  • Kijárásokra céges autót biztosítanak
  • Szakmai képzések kiemelt támogatása
  • Béren kívüli juttatások:
  • bölcsődei-óvodai támogatás,
  • szabadidős/sport tevékenység egyéni támogatása bérlettel,
  • munkába járás támogatása
  • Céges rendezvények, csapatépítők
  • Ideális belépési pont a felfutó szakaszában lévő naperőműves piacon (nem csak HMKE) már most piacvezetőként tevékenykedő stabil cég életébe
  • Fiatal, lendületes, támogató csapat

Munkavégzés helye: Pest megye