Állásajánlat » Informatika » Rendszermérnök » Ref.: AR-0620

Hazai tulajdonú rendszerintegrátor partnerünk részére keresünk RENDSZERMÉRNÖK munkatársat Microsoft alkalmazás integráció területre.

Feladatok:

  • Tervdokumentáció magas szakmai színvonalú és önálló készítése (rendszerterv, migrációs terv, implementációs terv)
  • A megtervezett rendszerek telepítése, testreszabása, finomhangolása
  • A leszállított rendszer SLA alapú utótámogatása
  • Kereskedelmi oldal szakmai támogatása
  • Üzemeltetői oktatás tartása
  • Munkanyilvántartás folyamatos vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 5 éves tapasztalat
  • MCSE minősítés
  • Feladatorientált személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Az alábbi területek többségének ismerete:Windows Server, Active Directory, Exchange Server, System Center, Sharepoint, Skype For Business, Office 365 Azure
  • Önállómunkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Képzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest