Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Projektvezető » Ref.: AR-0769

Projektvezetőt keresünk automatizálási és irányítástechnikai partnerünk részére automata raktári és egyéb intralogisztikai rendszerek kivitelezéséhez tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • A projektszerződésekben meghatározott tervek gyártókkal történő leegyeztetése
  • A beszállítókkal kötendő szerződések előkészítése (5-10 beszállító)
  • A kiviteli ütemterv elkészítése
  • A szállítások összehangolása
  • A projekt megvalósítási helyszínén történő koordináció
  • Építési napló vezetése
  • A helyszíni üzembe helyezés vezetése

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (gépész,villamos, mechatronikai, automatizálási, építő)
  • Egyedi műszaki kivitelezési vagy építőipari projektben szerzett min. 5 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office és AutoCad ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmas, dinamikus, motivált személyiség
  • Rendszerszemlélet
  • Igény a fejlődésre és az ismeretek bővítésére
  • Logikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Német nyelv min. középfokú ismerete
  • Különböző gyártástechnológiák ismerete
  • Nyíregyháza, Debrecen térségében helyismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér + juttatások
  • Céges autó magánhasználatra is, benzin, autó költségei

Munkavégzés helye: Budapest XI. és a kivitelezési munkák helyszínei

Egyéb leírás:

  • A projektek hossza átlagosan 6-10 hónap 1-2 hónap szünettel