Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Projektmenedzser, épületautomatizálási terület » Ref.: AR-0705

Villamosmérnököt keresünk épületautomatizálással foglalkozó partnerünk részére projektek teljes körű irányítására.

Feladatok:

  • Helyszíni felmérések elvégzése
  • Árajánlatok és szerződések elkészítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozókkal
  • Automatika tervek készítésének a megszervezése
  • Anyagrendelések előkészítése
  • Megrendelések előkészítése
  • Műszerészek és alvállalkozók munkáinak irányítása
  • Projekt lezárással kapcsolatos dokumentáció előkészítése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • MS Office ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Határidők pontos betartása

Előnyök:

  • Épületautomatizálásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Rugalmas munkavégzés
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Összeszokott csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület