Állásajánlat » Logisztika » Nemzetközi közúti szállítmányozó » Ref.: AR-0571

Piacvezető nemzetközi szállítmányozó partnerünk megbízásából keresünk nemzetközi közúti szállítmányozót.

Feladatok:

  • Megrendelőink részére a megfelelő fuvarkapacitás költséghatékony biztosítása
  • Partnerhálózatunk keretében nemzetközi gyűjtőforgalom bonyolítása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, potenciális új megrendelők megnyerésével a forgalom növelése
  • Elvégzett feladatok adminisztrációja/fuvarozási adminisztráció, árajánlatok készítése
  • Saját gépkocsipark irányítása

Elvárások:

  • Szakmai gyakorlat a nemzetközi fuvarszervezés területén
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, biztos szakmai tudásra épülő határozott fellépés, ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyors fejlődési lehetőség az ügyfélkapcsolati és a nemzetközi szállítmányozás területén
  • Az új kolléga szakmai előmenetelével párhuzamos emelkedő bérezés

Munkavégzés helye: Budapest