Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki ügyfélszolgálati csoportvezető, B2B területre » Ref.: AR-0634

Műszaki ügyfélszolgálati csoportvezetőt keresünk (B2B területre) ipari automatizálással foglalkozó piacvezető partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • Kiemelt vevők kezelése
  • Az ügyfélszolgálati csoport irányítása és szakmai támogatása (a vállalat és a termékkör megismerésére szánt átmeneti időszakot követően)
  • Ügyfélszolgálati csoporttagok oktatásainak koordinációja
  • A csoportot érintő ügyek kezelése
  • A vevőkkel kapcsolatos különféle események, kiállítások, bemutatók, vásárok stb. támogatása
  • Részvétel belföldön, illetve esetenként külföldön szervezett tréningeken, bemutatótokon és kiállításokon
  • Piaci ismeretek, céginformációk feldolgozása
  • Riportolás és jelentések elkészítése az ügyvezető részére

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett ügyfélszolgálati csoportvezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Jó kommunikációs, tárgyalási és vezetői készség

Előnyök:

  • Műszaki végzettség
  • Pneumatikai, automatizálási ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Jó csapat
  • Biztos vállalati háttér
  • Versenyképes fix fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Szakmai tréningek

Munkavégzés helye: Törökbálint