Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Minőségbiztosítási mérnök, autóipari cég » Ref.: AR-0999

Minőségbiztosítási mérnököt keresünk koreai autóipari partnerünk újonnan nyíló üzemébe.

Feladatok:

  • Felmerülő minőségbiztosítási problémák megoldása
  • Késztermék és alkatrészek minőségének értékelése
  • Tervek, specifikációk és rajzok áttekintése
  • Nem megfelelő alkatrészek, termékek visszautasítása és az illetékes osztály értesítése
  • Tréningek, oktatások megtartása a minőségbiztosítási csapat részére
  • Dokumentációk és jelentések elkészítése
  • Gyártási folyamatok során a minőségellenőrzési szabványok betartatása ill. erre vonatkozó javaslatok megtétele
  • A gyártó csapat tájékoztatása minőségügyi kérdésekkel kapcsolatban
  • Ügyfelek elégedettségének nyomon követése
  • A gyártási fázisok nyomon követése

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minőségbiztosítási mérnökként szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS office ismerete
  • Műszaki rajz ismerete
  • B kategóriás vezető engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

Munkavégzés helyszíne: Budapest, 13. kerület, 1 – 1,5 év múlva Monor.